Opinie

Kiedy Justyna wchodzi krokiem marszowym do sklepu, ekspedientki stają na baczność, a wyraz ich twarzy mówi „Będzie się działo!”. I faktycznie, niby mimochodem zgarnia z wieszaków ubrania, a w przymierzalni okazuje się, że to są właśnie TE ciuchy – dopasowane kolorystycznie, dopasowane do sylwetki i generalnie robiące efekt wow! Jeśli tak jak ja nie przepadacie, delikatnie rzecz ujmując, za włóczeniem się po sklepach i frustrującym mierzeniem ubrań, które okazują się nie takie, to naprawdę polecam zakupy z Justyną. Ogromna oszczędność czasu, a do tego jest to czas spędzony w miłej atmosferze z osobą, która jest skupiona na tym, żebyście zachwyciły się samymi sobą.

Joanna, 38 lat

 
Ciężko będzie napisać kilka słów. Kobieta, która kocha to co robi. Robi to GENIALNIE. Jest szczera, bezpośrednia i tak cholernie ciepła. Ma jeden główny cel: podkreślić Twoją osobowość i atuty tak, abyś wyglądała kobieco, estetycznie, modnie, swobodnie  i do tego nie zbankrutowała. REWELACYJNA, bezbłędna, WULKAN POZYTYWNEJ ENERGII, konkretna.

Marta Michorczyk

 

Justyna samym wejściem robi tak pozytywne i energetyzujące wrażenie, że człowiek od razu ma ochotę na zmiany. W pełni słoneczna, profesjonalna, z ogromną wiedzą i jeszcze większą pasją. Dostrzega atuty, które warto wyeksponować. Daje mapę „ku pełni kobiecości”. Z czystym sercem zachęcam do współpracy z Justyną, każda z nas powinna wiedzieć jakim jest typem kolorystycznym i jak się spójnie ubierać.

Joanna Buczek

 

Po przywitaniu się z Justyną masz wrażenie jakbyście się znały całe lata. Wulkan energii, sympatyczna, bezpośrednia, szczera. Już po kilku minutach wie, jaki masz rozmiar i czego Ci potrzeba. Po wymianie kilku zdań trafia w punkt ze stylem którego szukasz. Działy sklepowe i trendy zna jak własną kieszeń. Bezbłędnie wybiera ubrania, a Ty biegniesz za nią, po czym stajesz w przymierzalni z naręczem ubrań. Powiem więcej: przymierzasz, patrzysz w lustro i nie wierzysz własnym oczom. Stałam i nie wierzyłam, że w lustrze widzę siebie! Z każdym elementem trafiła w przysłowiową 10. Od naszego spotkania minęło już jakiś czas, ale ciągle nie mogę wyjść z podziwu jakie to było proste i przyjemne. Zakupy nie kojarzą mi się dobrze, a wyjście do sklepu jest dla mnie wyzwaniem. Z Justyną jest lekkie, przyjemne oraz pełne niespodzianek i wrażeń. Poza tym dostajesz dużo cennych rad dotyczących sylwetki, dobierania ubrań i wiele innych. Takie spotkania powinny być obowiązkowe i refundowane przez NFZ.

Kamila, 25 lat

 

Z całego serca mogę polecić – każdej kobiecie przyda się spotkanie z Justyną. Nie dość, że doradzi, w co najlepiej się odziać, to jeszcze naładuje taką ilością pozytywnej energii, ze wystarczy na parę tygodni! Justyna przeprowadziła ze mną analizę kolorystyczną i analizę sylwetki – polecam dla siebie, koleżanki, mamy, babci, siostry (świetny pomysł na prezent!).

Dominika, 39 lat

 

Justyna stylistka to jest bomba! Polecam z całego serca wszystkim kobitkom od lat 15 do 105! Humor, profesjonalizm, energia… przez cały czas sesji czujesz się,  jakbyś wpadła na kawę do przyjaciółki!

Jolanta, 55 lat

 

Jestem dyrektorem w jednej z krakowskich firm. Wymaga się więc ode mnie ubioru adekwatnego do stanowiska. Ale jestem też mamą, która dowozi dzieci do przedszkola komunikacją miejską lub na rowerze. Justyna pokazała mi nie tylko jakie kolory powinnam nosić, a jakich fasonów unikać, ale przede wszystkim pomogła mi skompletować garderobę w taki sposób, abym do pracy mogła swobodnie dojechać na rowerze, mając na nogach wygodne trampki. A po przyjściu do biura zakładam obowiązkowe szpilki, ewentualnie marynarkę czy inne dodatki i wyglądam jak należy.

Sabina, 33 lata

 

Na zakupy ze stylistką wysłała mnie żona dając mi voucher w prezencie. Sam pewnie na to bym się nie zdecydował, choćby dlatego, że nie widziałem sensu/potrzeby w zmianie sposobu ubierania. Voucher wykorzystałem i muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie Justyny od samego początku zarażają i nastawiają pozytywnie to zakupów. Dowiedziałem się sporo na temat jak i co się powinno nosić i jakie kolory generalnie powinienem wybierać. Większość czasu spędziłem w przymierzalni, gdzie Justyna tylko donosiła nowe znaleziska i muszę przyznać, że były to chyba moje najszybsze i najefektywniejsze zakupy. Bardzo ciekawe doświadczenie i odkrycie, że pobyt w galerii handlowej ze specjalistą to coś zupełnie innego niż czasochłonne i często jałowe poszukiwania ubrań.

Michał, 33 lata

 

Justyna przeprowadziła na mnie analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki  i przyznam, że poddanie się tym „zabiegom” to była chyba decyzja roku! Bardzo profesjonalne podejście Justyny i pełne zaangażowanie w to co robi, połączone z jej naturalną serdecznością, są gwarancją owocnego spotkania. Analiza bardzo zmieniła moje podejście do ubioru, szczególnie do koloru odzieży. A zakupy teraz to przyjemność! Wiem po co idę, wiem czego szukać,  by dobrze wyglądało, wiem w jakim kolorze i jak kilka kolorów łączyć ze sobą. Gorąco polecam usługi Justyny! Gdybym jeszcze raz miała stanąć przed wyborem czy decydować się na analizę – zrobiłabym to bez wahania i z ogromną przyjemnością!

Karolina Szczurek

 

Poznałem Justynę w trakcie przygotowań do biznesowej sesji fotograficznej. Jej ogromna otwartość, urok osobisty oraz empatyczność spowodowały, że od razu rozmawialiśmy ze sobą jak ludzie, którzy dobrze się znają i wzajemnie wyczuwają własne potrzeby. Pomoc Justyny w doborze garderoby do sesji  okazała się strzałem w 10 i chociaż zdjęcia były moim głównym celem, zapamiętałem przede wszystkim charakterystyczną lekkość współpracy z Justyną, która nie narzuca rozwiązań, ale potrafi je szybko i skutecznie wypracowywać wspólnie z nami. Można powtórzyć za Stevem Jobsem, ‚less is more’. Polecam, warto spróbować. 

Tomasz Kostuch

 

No i jak tu krotko? Postaram się … Korzystałam z wszystkich usług Justyny: analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, przegląd szafy i zakupy. Traktowałam to na początku jako zwykłą i przyjemną zabawę. Nie spodziewałam się, że aż tak bardzo zmieni mi to życie. Może to się wydawać mocnym stwierdzeniem, wiec już tłumaczę. Dzięki Justynie wyrzuciłam trzy czwarte mojej ogromnej szafy – ubrania,  których nie nosiłam i które mi nie pasowały. Po raz pierwszy ktoś pomógł mi krytycznie popatrzeć na to, jak się ubieram. Po raz pierwszy w życiu zadałam sobie pytanie: co chcę komunikować moim wizerunkiem? I po raz pierwszy zaczęłam się zastanawiać, dlaczego ubierałam się prawie zawsze w czarne i ogólnie bure kolory. Co się zmieniło? Od miesięcy nie ubrałam niczego czarnego; rano w pięć minut potrafię wybrać, w co się ubrać i jestem zadowolona z tego, jak wyglądam (wcześniej przebierałam się 2-3 razy i wychodziłam do pracy zła, spóźniona i niezadowolona z rezultatu). Czuję się lepiej ze sobą i przy tym wszystkim bardzo dobrze się bawię!  Wszyscy wokół mnie zauważyli zmianę i ciągle prawią komplementy.

Marzena, 34 lata

 

Profesjonalnie, po mistrzowsku, pozytywnie, przyjemnie, płynnie, przystępnie, pogodnie, prosto – tak przebiegają porady osobistej stylistki. Skorzystałam, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim niezdecydowanym!

Daria, 27 lat

 

Justyna jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu! Zanim wybraliśmy się do sklepu, wykonała analizę kolorystyczną, by przypisać mi odpowiednią paletę kolorystyczną. Następnie przejrzeliśmy moją garderobę i w ostatnim etapie współpracy wybraliśmy się na zakupy, z którym jestem bardzo zadowolony. Justyna jest mocno zaangażowana i chętnie również odpowiadała na moje pytania po zakończonej współpracy. Nie liczyła naszych zakupów co do minuty, zależało jej na końcowym efekcie. Tak jak wspomniałem, efekt okazał się być bardzo dobry.

Maciek, 30 lat