fbpx

O mnie

DLA KOGO JEST USŁUGA STYLISTKI?

Dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, którzy czują, że potrzebują zmiany.

Dlaczego tę zmianę miałabyś/miałbyś przeprowadzić ze mną?

Ponieważ na zmianach znam się jak mało kto! Że mam solidną i popartą doświadczeniem wiedzę z zakresu zmian wizerunku, to jedno. Ważniejszy wydaje mi się jednak fakt, że wiem z doświadczenia, jak to jest wprowadzić nowe do swojego życia.

Przez 14 lat pracowałam jako nauczycielka języka angielskiego w gimnazjum. Kiedy osiągnęłam najwyższy stopień awansu zawodowego, poczułam, że to już nie jest moja historia, że chcę więcej, inaczej, od nowa.

Zdobyłam nowe kwalifikacje, otworzyłam swoją działalność i zaczęłam od zera budować markę stylistki.

Wielu pukało się w głowę, co też ta Justyna wymyśliła! Byli doradcy, którzy straszyli, że nie dam rady Ba! Sama miałam obawy, czy to nie jest skok na zbyt głęboką wodę. Wiele razy płakałam w poduszkę, kiedy docierało do mnie, jaki ogrom pracy przede mną. Raz za razem dopadała mnie frustracja, bo wszystko działo się za wolno. Tak właśnie było i dlatego…

Wiem, jak to jest wątpić, znam strach przed porażką, rozumiem, że możesz się bać nieprzychylnych ocen, nie chcieć zbytniego zainteresowania swoją osobą. Przeszłam to wszystko, wciąż przechodzę. Ale…
Nie wróciłabym już do życia sprzed zmiany. Bo raz wprowadzona w życie, prócz rozterek i obaw, daje siłę, chęć rozwoju, radość, dumę i satysfakcję. Zmiana otwiera nowe przestrzenie do działania, poszerza horyzonty, wyzwala, daje kopa, pcha do przodu. Wiem, bo przez to przeszłam i wciąż przechodzę, dzień po dniu zapraszając nowe do swojego życia.

Jeśli więc pragniesz zmiany,

czy to wizerunku, czy pracy, mieszkania, otoczenia, sposobu odżywiania się, może zmiany w relacjach, nie wahaj się! Znajdź ludzi, którzy Ci pomogą, pokierują, wskażą dobrą drogę i działaj!

Będę szczęśliwa, jeśli na opiekunkę nowego w Twojej szafie wybierzesz mnie. Bo przeszłam tę niełatwą drogę właśnie po to, by taką opiekunką być. To jest moja misja i mój cel: pomóc Ci odnaleźć własny styl i sprawić, byś wyglądała tak, jak zawsze pragnęłaś.

Napisz do mnie o tym, co Ci chodzi po głowie i umów się na spotkanie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz poznać politykę prywatności.