O mnie

 

Moją misją nie jest moda, są nią kobiety. Pragnę, by były szczęśliwe, akceptowały swoje ciała i czuły się piękne, by kwitły każdego dnia. Dlatego pracuję nad powierzonym mi wizerunkiem dopóty, dopóki nie zobaczę radości na twarzy i blasku w oczach klientki. Tylko takie stylizacje: spójne z osobowością, podkreślające naturalną urodę i napełniające pozytywną energią mnie satysfakconują. Dlatego nie bój się, że Cię przebiorę. O nie! W dobranej przeze mnie garderobie nareszcie poczujesz się tak, jak zawsze chciałaś się czuć. Bo ubrania są ważne dopiero wtedy, gdy pozwalają nam jaśnieć własnym blaskiem.
 

Jestem dyplomowaną stylistką, personal shopperką i kreatorką wizerunku, absolwentką Artystycznej Alternatywy w Krakowie. Stylizuję sesje zdjęciowe ludzi i produktów, również wnętrza. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i setki godzin doświadczenia w nauczaniu oraz prowadzeniu warsztatów. Swoją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem i radością.

 

Wśród moich klientów (poza klientami indywidualnymi) są: Galeria Kazimierz, Centrum Urody American Dreams, firma odzieżowa Luka Pelli, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce,  Fundacja Bratanki, Akademickie Inkubatory Przedsębiorczości oraz Centrum Transferu Technologii CITTRU Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Pracuję na terenie Krakowa i całej Małopolski.