justyna kowalcze oferta biznesowa

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Warsztaty, sesje zdjęciowe, obsługa centrów handlowych, eventy? Skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły, bym mogła Ci wysłać ofertę.

Szkolenia dress code

Wizerunek pracownika ma ogromny wpływ na to, jak klienci postrzegają całą firmę. W czasie szkolenia "Dress code w biznesie" skupiam się na tym, by uczestnik wiedział, jak się ubrać, by sprawiać odpowiednie wrażenie oraz rozumiał, po co to robi.

Poruszane tematy:

  • zasady dress code,
  • psychologia koloru,
  • dobór odpowiednich fasonów,
  • wizerunkowe wpadki,
  • tzw. casual Fridays

pomagają uczestnikom odkryć własny styl biznesowy, spójny z osobowością i przystający do zajmowanego stanowiska.

Minimalny czas szkolenia dla grupy 10 osób to 2 h.

Istnieje możliwość uzupełnienia szkolenia indywidualnymi konsultacjami ze stylistką (15 min. na osobę).

Eventy

Sceniczna lekkość, energia, humor i autentyczna radość ze spotkania z drugim człowiekiem to cechy charakterystyczne moich wystąpień. Przyjeżdżam ze stylowymi poradami, doborem kolorów, pokazami najnowszych trendów, warsztatami i metamorfozami. Centrum handlowe, sala konferencyjna czy lokalny ośrodek kultury? Zawsze daję z siebie wszystko, motywując, inspirując do zmian i bawiąc.

Warsztaty i wykłady

Od typów kolorystycznych i rodzajów sylwetek, przez dobór fasonów ubrań, po garderobę kapsułową czy dress code! Niezależnie od tego, czy będzie to jednorazowy wykład dla stu osób, czy też  cykl warsztatów dla małego teamu, zapewniam emocje, zabawę i dużą dawkę przystępnie podanej wiedzy.

Obsługa salonów odzieżowych

To może być otwarty dla wszystkich Dzień ze Stylistką lub kameralne spotkanie dla stałych klientów. W zależności od Państwa potrzeb wspomagam regularną sprzedaż lub przygotowuję specjalne wystąpienie, by Ci, na których Państwu zależy, poczuli się docenieni.

Wizerunkowa sesja zdjęciowa

Usługa, której efektem jest zestaw profesjonalnych zdjęć do wykorzystania w mediach społecznościowych, na firmowej stronie lub w CV.

Grono doświadczonych specjalistów zadba o każdy szczegół: fryzurę, makijaż, stylizacje.

Sesja w studio, plenerze lub siedzibie Państwa firmy.