fbpx

Metamorfoza Kasi: poznaj bohaterkę

Poznaj Kasię, bohaterkę spektakularnej metamorfozy, którą przeprowadziłam wraz z grupą fantastycznych specjalistek od wizerunku.

Metamorfoza Kasi: kim jest bohaterka?

Kasia to kapitalna babka! Już podczas pierwszego spotkania złapałyśmy świetny kontakt. Nic dziwnego, bo jest otwarta, rozmowna, wesoła i bardzo energiczna. Prawdziwa iskierka! Kasia ma 38 lat i mieszka w jednej z podhalańskich wiosek. Jest żoną i mamą dwuletniego chłopca.  Niedawno postawiła wszystko na jedną kartę i wróciła z Niemiec do Polski, by otworzyć swój własny biznes – żłobek. Choć drzwi żłobku otworzyły się dla dzieci w najgorszym z możliwych terminów, czyli w pandemii, Kasia nie narzeka. Wie, że ma pod górkę, jednak wierzy, że pokonanie tych przeciwności tylko umocni jej biznes. Zresztą, jak sama mówi, nie ma innego sposobu, by się przekonać, czy biznes wypali, jak po prostu spróbować. Nawet nie wiecie, jak motywująco podziałała na mnie nasza pierwsza rozmowa!

Metamorfoza Kasi: pomysły

Każdej ze specjalistek biorących udział w metamorfozie zależało, by dodać Kasi skrzydeł. Zgodnie ustaliłyśmy, że szukamy wizerunku nowoczesnej, przedsiębiorczej kobiety, która jednocześnie ujmuje ciepłem i delikatnie podkreśloną kobiecością. Chciałyśmy, żeby nowy wizerunek Kasi był stylowy, ale nie onieśmielający, elegancki, ale też wzbudzający zaufanie, wreszcie ukazujący ją jako sympatyczną kobietę sukcesu. Ważne było również, by Kasia mogła z łatwością przeskakiwać z roli przedsiębiorczyni i dyrektorki do roli opiekunki.

Metamorfoza Kasi: co było do zrobienia?

Stylistka fryzur Justyna Świerczek zaproponowała, by nadać włosom głębi i przyciemnić je. Postawiła też na trwałą, dzięki której fryzura miała nabrać objętości. Lingeristka Ewelina Handzel zauważyła, że twarz naszej bohaterki nabierze wyrazu dzięki permanentnemu makijażowi brwi. Kosmetyczka Anna Nawara położyła nacisk na zabiegi rozjaśniające i wygładzające cerę oraz podkreślający naturalną urodę make-up. Do mnie należało oczywiście dobranie kolorów oraz dopasowanie stylizacji. Fotografka Sabina Dudzik udokumentowała proces i uchwyciła piękno naszej bohaterki w sensualnych kadrach.

Już wkrótce będę mogła pochwalić się efektami naszej współpracy. Koniecznie zostań ze mną!

Przeczytaj, dlaczego warto się zdecydować na metamorfozę wizerunku i kiedy najlepiej ją wykonać.

Zobacz też, jak pod moją opieką zmieniły się inne kobiety:

Najnowsze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz poznać politykę prywatności.