fbpx

Marta – bohaterka metamorfozy

Marta to kolejna odważna dziewczyna, która zdecydowała się na metamorfozę wizerunku i nie bała się publikacji efektów naszej wspólnej pracy. Polubiłam ją od razu za zdecydowanie, prostolinijność, szczerość, energię i umiejętność produkowania tekstów, które idą w pięty. Bo Marta to nie grzeczne i zahukane dziewczątko, ale kobieta-petarda, za którą ciężko nadążyć. Nie sprowadzajmy jednak jej wizerunku do jednego wymiaru. Pod warstewką rubaszności, energii i szaleństwa kryje Marta ogromne pokłady ciepła, otwartości, wrażliwości i delikatności. Wystarczy spojrzeć Jej w oczy, gdy opowiada o swoim mężu i córkach, by dostrzec blask miłości i ogromnego oddania. Zapewniam Was, że im dłużej się z nią przebywa, tym mocniej tę delikatność i miękkość się odczuwa. Ta intrygująca kombinacja nieposkromionej – wydawałoby się – siły i energii oraz wewnętrznej wrażliwości stanowiła dla mnie nie lada wyzwanie. Oczekiwania Marty względem metamorfozy były jasne: wydobyć kobiecość, miękkość i delikatność, nie tracąc jednocześnie wiele z przebojowości i energetyczności oraz nie ugrzeczniając zbytnio wizerunku. Bo wizerunek ma nasza bohaterka mocny. Wygolone po obu stronach głowy platynowe włosy, kolczyk w brwi i tatuaże są dalekie od tego, jak wyobrażamy sobie typową Matkę-Polkę. Nie miałam okazji zobaczyć szafy Marty, ale z tego co mówiła, wnoszę, że w Jej garderobie królują dżinsy, podkoszulki, bluzy dresowe i długaśne swetry. Próżno szukać dodatków, takich jak kolczyki, naszyjniki, paski, niewiele jest sukienek, spódnic nie ma wcale. Co tu dużo gadać – Marta lubi styl na tzw. chłopczycę. W makijażu także nie ma szaleństwa – bohaterka unika kolorów na ustach i powiekach. Ogromną słabość ma do swoich przedłużanych rzęs i słusznie, bo robią świetną robotę na Jej ślicznej buzi. Jak sobie z tym wszystkim poradziłam i co wspólnie wykombinowałyśmy, by pokazać prawdziwe ja Marty, przeczytacie i zobaczycie w kolejnym poście. Już teraz zapraszam do lektury poniedziałkowego artykułu.  

Najnowsze

Kasia przed matamorfozą

Metamorfoza Kasi: poznaj bohaterkę

Poznaj Kasię, bohaterkę spektakularnej metamorfozy, którą przeprowadziłam wraz z grupą fantastycznych specjalistek od wizerunku. Metamorfoza Kasi: kim jest bohaterka? Kasia to kapitalna

Czytaj dalej

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz poznać politykę prywatności.